Зеленського здивувало, як Каспрук дотепер не бачив й не розумів, що у парку Шевченка потрібно відремонтувати доріжки

Зеленського здивувало, як Каспрук дотепер не бачив й не розумів, що у парку Шевченка потрібно відремонтувати доріжки

13.08.2020, 08:28

Президент у Чернівцях звернув увагу на зруйновані доріжки у парку Шевченка

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук розповів про, що він спілкувався із Президентом України Володимиром Зеленським під час ранкової пробіжки у Чернівцях.

Про це він повідомив під час інтерв’ю виданню ukrinform.ua.

Сергій Осачук розповів, що через насичений день напередодні президент не встиг побачити місто, тож під час ранкової пробіжки голова ОДА провів йому екскурсію Чернівцями. Але коли вони забігли в парк імені Шевченка Володимир Зеленський був неприємно здивований станом асфальтних доріжок у центральному парку Чернівців.

«Коли ми з вулиці Федьковича забігли у парк, президент побачив якість доріжок там і каже мені: «Я вас прошу, зробіть, будь ласка, тут доріжки. Ви побачите, буде бігати значно більше людей». А я кажу: «Та я знаю, мене не потрібно просити чи переконувати. Це обов’язково треба зробити. І я дивуюся, як дотепер міський голова міг цього не бачити і не розуміти». А президент каже: «Але якщо можна, будь ласка, біля доріжки для бігу обов’язково поряд має проходити ще і велосипедна доріжка. Зробите?». Я кажу: «Так, постараємось». Він тоді повернувся і почав гукати голову «Укравтодору». Напевно, хотів Олександра Кубракова попросити підтримати. Але це ж така річ, що я думаю, ми впораємося за місцеві гроші і нам не потрібна буде підтримка «Укравтодору». Головне, що держава – президент і «Укравтодор» виділяють нам гроші на ремонт вулиці Хотинської. Це вже велика перемога», – зазначив Сергій Осачук.

1