Володимир Гройсман: Чим довше буде працювати цей шалений принтер, який немає ніякого співчуття до людей, тим більша загроза для держави

Володимир Гройсман: Чим довше буде працювати цей шалений принтер, який немає ніякого співчуття до людей, тим більша загроза для держави

22.12.2021, 14:22

Головні здобутки і невдачі на посаді прем’єр-міністра України у складний для країни період.

Висока оцінка від українців, які назвали його найкращим прем'єр-міністром України з 2005 року, тим прем’єром, який найкраще би впорався з соціально-економічною кризою, що склалася зараз в Україні –  випадковість чи закономірність?   

Гірські ОТГ Чернівецької області ставлять питання про передачу Вижницьких і Путильських лісів АПК з державної у комунальну власність…  Голови окремих ОТГ говорять про відсутність стратегії ремонту місцевих автомобільних шляхів Буковини, непрозорий розподіл коштів, виділених цього року із державного бюджету на їхній ремонт… Якщо громада потрапила у «немилість» до органів державної виконавчої влади чи ж до депутата-мажоритарника від «Слуг народу», то автоматично втрачає доступ до фінансових інструментів… Усе перелічене - це труднощі росту чи симптоми наступу на децентралізацію? 

 За політика найкраще агітують не слова, а справи. За Садового – зовнішній вигляд Львова, за Гройсмана, очевидно, Вінниці.  І одне, і друге місто часто ставлять за приклад чернівчанам. Чому одні громади успішні, а інші перебувають у перманентій кризі? У чому секрет успіху територіальної громади?

Під час останнього приїзду до Чернівців прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк (2014-2016 рр) вибачився  перед чернівчанами,  що перебуваючи на цій посаді він нічого не зробив для Чернівців.  Чи є за що Володимиру Гройсману вибачатися перед українцями?

Чи планує політик Володимир Гройсман скористатися "тисячею Зеленського за вакцинацію, і якщо так, то чи вже вирішив на що витратить гроші? 

А також про президентські амбіції, майбутню парламентську коаліцію, підстави для дострокових виборів Верховної Ради України.   

На ці багато інших запитань відверті відповіді Володимира Гройсмана, голови партії «Українська стратегія», прем'єр-міністра України 2016 - 2019 років, голови Верховної Ради України 2014 - 2016 років.

 Володимир Гройсман:

Займатися політикою - це жити не тільки для себе. Для когось це, можливо, надто складно, але не для мене і моєї команди. Свого часу, коли я у двадцять вісім років очолив Вінницю, вона так само була темні і розбита, але люди в мене повірили, обрали мене на два терміни, причому вдруге за мене проголосували 80 відсотків людей, я взяв на себе відповідальність  і крок за кроком, рік за роком, але ми вийшли на необхідне рішення. 

Вдавати, що у країні немає проблем з економікою, з соціальними питаннями, з енергетикою - це не для мене. Це відбувається том, що нами управляють люди, які жодного поняття не мають, що потрібно робити. 

Ніколи раінше цього не казав, але мені здається, що у них навіть емпатії немає, немає співпереживання. Я не бажаю з цим мирится. Я знаю, як це потрібно змінити. Треба брати відповідальність на себе і вирулювати з цієї ситуації. 

Я навіть десь сподівався. що з власним президентом, урядом, монобільшістю вони почнуть працювати. Бо нічого цього у мене не було. Я був найнятий коаліцією технократичний прем'єр. У мене не було власної політичної сили. 

Натомість ми побачили, що плацює цей шалений принтер, який штампує необдумані рішення, якщо вони виконають всі свої так звані програмні завдання, то може не залишитися ні економіки, ні навіть держави.  

Я готовий жорстко і професійно боротися за Україну і за рівень життя людей. Для цього у нас є всі можливості. 

 Перший раз Помаранчева революція - провал, Революція Гідності - провал, електоральна революція Зеленського - провал. Я не хочу більше провалів! 

Я ненавиджу традиційнй образ чиновника, який починає когось гнобити. тиснути на когось. І нехай вони мене бояться! Я їх виміту звідти просто мітлою!

Тих, хто буде поводити себе так по відношенню до мерів, яких обрали люди, до людей громадах, викручуватимуть руки, я їх просто знищу! Система має працювати автоматично, а не по дзвінку. 

1