Віталій Ткачук: ЗА МАЙБУТНЄ наших дітей!

Віталій Ткачук: ЗА МАЙБУТНЄ наших дітей!

19.08.2020, 19:50

Депутат Чернівецької обласної ради Віталій Ткачук у коментарі BukNews розповів про базові цінності, які сповідує політична платформ «За майбутнє».

 - Постійна і цікава робота, гідна оплата праці, можливість всебічного духовного і фізичного розвитку, розвинута транспортна і соціальна інфраструктура, облаштований побут і надійна сфера послуг, справедливе фінансове забезпечення в старості, відчуття безпеки і задоволення людських потреб для якісного життя – лише незначний перелік базових цінностей, які роблять наше життя повноцінним, цікавим і комфортним. 

 - Однак навіть усе перелічене не зробить нас щасливими, якщо немає впевненості у завтрашньому дні, впевненості у власному майбутньому і майбутньому власних дітей. Народжується ця впевненість із самопочуття, стосунків у родині, сім’ї – тих мікросвітах, з яких формується суспільство.  Не можуть бути успішними територія, місто, поселення, якщо родини, які їх населяють, нещасливі,  незахищені, дивляться у завтрашній день, близьке чи віддалене майбутнє – своє власне і своїх дітей – без оптимізму.

 - Так, дороги, будови, виробництво, комерція, безумовно, дуже важливі! Але тільки те місто, край, територія можуть бути певними стабільності свого становища, перспектив розвитку і процвітання, одним словом,  просто майбутнього, де щасливими є люди, родини, що формують їхні громади.  Критерієм успішності території є саме надійне майбутнє її мешканців!

 - Майбутнє кожної конкретної, а не абстрактної середньостатистичної родини, сім’ї, чоловіка і жінки, дитини, літньої людини – мірило усіх починань, дій, справ, змін, якими має перейматися і клопотатися будь-яка влада – від найменшого хутора, села, селища, району і аж до обласного центру і області.

 - Не поставивши у центр всіх своїх планів, намірів, дій майбутнє кожної конкретної дитини, людини, прирікаємо себе на подальше блукання у трьох соснах політичних чвар і інтриг, ухвалення помилкових управлінських і економічних рішень.

 - Оцінювати стан справ у будь-якій галузі, сфері людської діяльності, закладі чи установі потрібно саме з цього погляду. Чи комфортно майбутній мамі у конкретному пологовому будинку, наскільки зручними, сучасними, якісними є конкретно цей дитячий садок чи конкретно ця школа. Який рівень матеріального забезпечення,  яке ставлення до немічних і старих людей у цій конкретній поліклініці, лікарні чи соціальній установі тощо.

 - Це той підхід, який є визначальним для команди нашої партії. Головна цінність, яку сповідує політична сила, відображена у її назві «За майбутнє!».  Лікарі, інтелектуали, підприємці, успішні управлінці, люди конкретних  професій і реалізованих справ,  зібралися разом для спільних дій, бо втомилися від практики, коли хтось інший, замість нас, визначає майбутнє наше власне і наших дітей. А на практичні часто просто позбавляє його. Настав час самим подбати про власне майбутнє! - каже Віталій Ткачук. 

1