Вантажівки, якими на пішохідну вулицю Кобилянської завозять товари, ламають декоративні клени

Вантажівки, якими на пішохідну вулицю Кобилянської завозять товари, ламають декоративні клени

10.06.2021, 16:15

Про чергове порушення пішохідного статусу вулиці Ольги Кобилянської повідомив секретар виконкому Чернівецької міської ради Сергій Добржанський. 

Порушника, яким виявився ТОВ “Стартрек оіл», вдалося затримати і скласти відповідні протоколи про порушення. Департамент ЖКГ готує розрахунки завданих збитків і теж подасть порушникові на відшкодування.

Неодноразово піднімали питання про припинення руху вулицею Кобилянською, - розповів Сергій Добржанський. -  На жаль,  обмежувачі доступу для проїзду вулицею повністю знищені, а тимчасові ламають вандали. Шукаємо кошти, щоб припинити цю вакханалію транспорту на пішохідній вулиці, яка триває останні роки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Клічука шукають кошти на нові автоматичні боларди, які блокували проїзд Кобилянською, що стала проїзною

Ще 25 травня директор ДЖКГ у Чернівцях повідомив про стан справ на туристичній пішохідній вулиці міста.

Про це  Григорій Прохоренко, директор ДЖКГ, написав на своїй Facebook-сторінці. 

Останнім часом було багато нарікань на те, що вулиця Кобилянської фактично стала проїзною, а не пішохідною, каже Григорій Прохоренко.

«До цього часу на вулиці були встановлені боларди, які працювали в автоматичному режимі і блокували проїзд транспорту. Проте хтось успішно їх понівечив, і тепер стоїть питання про їх повну заміну. На даний момент вони не працюють. Ми вже вирішили принципово, що ми маємо їх замінити, але потрібно віднайти на це кошти. Це процес тривалий в часі, проте, думаю, що впродовж місяця ми це вирішимо», - розповів директор департаменту ЖКГ. 

На зображенні може бути: дорога

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та на відкритому повітрі

 

 

 

1