Улюблена книга Олени Зеленської про Івано-Франківськ в останній період Австро-Угорщини: що читає перша леді

Улюблена книга Олени Зеленської про Івано-Франківськ в останній період Австро-Угорщини: що читає перша леді

10.06.2021, 10:52

Перша леді України Олена Зеленська поділилася улюбленою книгою, яку радить прочитати всім. Так, це роман письменниці Софії Андрухович "Фелікс Австрія".

Такими подробицями вона поділилася на особистій сторінці в Instagram. Перша леді підтримала флешмоб від українського видавництва # Ya_читаю (щоб переглянути фото, доскрольте новину до кінця).

За словами Зеленської, вона обожнює, коли ліричні, драматичні події в житті персонажів відбуваються на тлі історичних подій та в реальних географічних просторах.

"Івано-Франківськ в останній період існування Австро-Угорської імперії, яким він описаний у романі, розкрився для мене зовсім по-іншому й у сучасності. Глибока жіноча психологія. Любов, яка за мить перетворюється на ненависть, а потім – знову миттєво – на ще сильнішу любов! Це незбагненно й захопливо", – написала Олена свої враження.

Також вона розповіла про ще дві книги, які найближчим часом планує прочитати:

  • "В ізоляції". Дописи про Донбас Станіслава Асєєва.

"Зізнаюся, для мене ця книга не з легких. Але я точно знаю, що історія лауреата Шевченківської премії заслуговує на увагу всіх українців", – написала Зеленська.

  • "Ніч на Венері: 113 письменниць, які сяють у темряві" Анни Улюри.

"113 історій майстринь слова, кожна з яких зробила в літературі щось першою або краще за інших", – пояснила перша леді, чому хоче прочитати цю книгу.

Перша леді України Олена Зеленська

 Джерело: https://news.obozrevatel.com/ 

1