У Красноїльську затримали ще чотирьох ухилянтів, які намагалися пішки перейти кордон

У Красноїльську затримали ще чотирьох ухилянтів, які намагалися пішки перейти кордон

15.03.2022, 18:06
Повідомлено про підозру буковинці, яка сприяла військовозобов’язаним громадянам України у незаконному перетині держкордону.
 
За процесуального керівництва Чернівецької окружної прокуратури повідомлено про підозру буковинці, яка організувала незаконне переправлення осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).
 
За даними слідства, 25-річна жителька Чернівецького району налагодила злочинну схему незаконного переправлення військовозобов’язаних громадян через держкордон. Свої послуги оцінила у 3 000 доларів США з особи.
 
11 березня 2022 року жінка організувала перевезення 4 чоловіків віком від 19 до 45 років у смт Красноїльськ Чернівецького району. Передала їх так званому «поводирю», який добре орієнтувався на місцевості, та у пішому порядку мав провести через кордон до Румунії. Особи були викриті військовослужбовцями державної прикордонної служби України.
 
Наразі вирішується питання щодо обрання організаторці незаконної схеми запобіжного заходу. Встановлюються інші причетні до злочину особи.
 
Раніше, на Буковині іноземці намагались незаконно переправити немовлят через держкордон – розпочато провадження
 
За процесуального керівництва Чернівецької окружної прокуратури затримано іноземців, які намагались незаконно переправити немовлят через держкордон (ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 332 КК України).
 
За даними слідства, 14 березня двоє громадян Китайської Народної Республіки намагались незаконно переправити через пішохідну смугу руху МПП «Порубне» у Чернівецькій області до Румунії двох дівчаток до трьох місяців. 25-річних іноземців затримали прикордонники. Жодних документів на дітей у них не було.
 
Особи затримані та перебувають в ізоляторі тимчасового тримання. Вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру та обрання запобіжних заходів.
Прокурори наполягатимуть на триманні під вартою.
 
Немовлята у безпеці, під наглядом лікарів.
 
Слідство встановлює обставини, за яких діти потрапили до іноземців, а також інших причетних до злочину осіб.
 
1