У буковинця під загрозою підпалу будинку та автівки вимагали 200 тисяч неіснуючого боргу

У буковинця під загрозою підпалу будинку та автівки вимагали 200 тисяч неіснуючого боргу

30.03.2022, 19:27

Двоє чоловіків вимагали з місцевого жителя майже 200 тисяч гривень неіснуючого боргу. Обом оголошено підозри.

Оперативники управління стратегічних розслідувань у Чернівецькій області спільно зі слідчими поліції області викрили протиправну діяльність 48-річного та 45-річного жителів області.

 Під дією психологічного та фізичного тиску місцевий житель мав передати їм 192 тисячі гривень неіснуючого боргу. Зокрема чоловік отримував погрози про підпал будинку та автівки, якими він користується. Вимоги про сплату висувались ще з 2021 року, а на початку березня 2022 року фігуранти запропонували сплатити 3000 доларів США  - частину потрібної суми. 

29 березня оперативники затримали чоловіків у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України під час одержання від потерпілого 100 тисяч гривень. Раніше було задокументовано передачу фігурантам 3000 та 1000 гривень так званого боргу. 

Одразу після затримання поліцейські провели ряд санкціонованих обшуків за місцями проживання та у транспортних засобах чоловіків.

Затриманим оголошено підозри за ч. 4 ст. 189 (вимагання в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Чоловікам може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі до 12 років з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво у досудовому розслідуванні здійснює Чернівецька обласна прокуратура.

Департамент стратегічних розслідувань 

© Офіційний сайт Національної поліції 

 
ПІДТРИМАЙТЕ BUKNEWS???????? 

1