Руслан Мельник: Інтернет спільнота, що здатна  самоорганізовуватися  та  довела свою силу у «лютневій війні» за EX.UA, повинна напрацювати своє бачення майбутнього, яке буде основою для реформування нашої держави

Руслан Мельник: Інтернет спільнота, що здатна самоорганізовуватися та довела свою силу у «лютневій війні» за EX.UA, повинна напрацювати своє бачення майбутнього, яке буде основою для реформування нашої держави

12.03.2012, 23:46

«Справжня влада в 21 столітті належить тим громадянам, які здатні переступити через свої амбіції та знайти  можливість для самоорганізації та спільного вирішення власних конкретних проблем. Ситуація, навколо «лютневої війни» користувачів файлообмінника EX.UA проти сайтів влади  показує, що справді болюче для більшості людей питання, може бути вирішено за дуже короткий строк. Не обговорюючи юридичних деталей цієї справи, все ж, для буковинців, вважаю, варто звернути увагу на один момент, загалом упущений  під час обговорення цього питання в ЗМІ та соціальних мережах.

Головне, що дав цей конфлікт – дієвий спосіб вирішення конкретного питання в умовах новітнього часу, в якому ми живемо. Отже, механізм, що було застосовано  користувачами в «інтернет-війні», у повсякденному житті виглядатиме приблизно так:  1) Наявність спільної проблеми для великої кількості людей 2) Утворення груп активістів, які готові цю проблему вирішити, або боротися за її  вирішення 3) Майданчик для самоорганізації ( соціальні мережі, інтернет, або у нашому випадку – особа, або група осіб, що займаються організаційною роботою по вирішенню конкретного питання) 4) Спільна дія. Кожен, хто бажає вирішити проблему, робить свій вклад,  відповідно до своїх здібностей та умінь 5) Громадянський контроль за кожним  етапом, дією аж до моменту  самого вирішення  проблеми.

  Подібну схему,  я сам використовуватиму під час виконання своєї депутатської діяльності » – запевняє позафракційний депутат Чернівецької обласної ради Руслан Мельник

«Інтернет стає тією площадкою , на якій є можливість не лише обмінюватись інформацією, а й  обговорювати та шукати шляхи вирішення найболючіших проблем громади, про які політики, як з теперішньої  влади, так і з опозиції стараються не говорити .

  Виходячи з цього  пропоную всім небайдужим :   великим партійним босам,  громадським активістам  і простим громадянам,  включитися у процес спільного створення бачення майбутнього, яке буде актуальною «дорожньою картою» для всіх - незалежно від того, хто буде при владі .

 Пропоную всім інтернет-ресурсам, зокрема, сайту Букньюз, стати майданчиком для обміну думок стосовно бачення майбутнього Буковини, в якому нам разом жити » – підсумовує Руслан Мельник.КОМЕНТАРІ (1)

avatar

Viktor Dovganyhc

14 березня 2012 00:39