Рекомендують не ночувати у квартирах: на Руській після зливи продовжив довалюватися будинок, який вже руйнувався  раніше

Рекомендують не ночувати у квартирах: на Руській після зливи продовжив довалюватися будинок, який вже руйнувався раніше

29.07.2021, 14:49

Про це повідомляє Суспільне Буковини з посиланням на начальника міського управління контролю за благоустроєм Ярослава Кушнірика.

За словами посадовця, жоден мешканець не травмувався, однак їм рекомендують не ночувати у квартирах.

У будинку обвалилась стіна під’їзду на третьому поверсі. Цегла вибила вікно. Місце обвалу огородили. Будинок обстежує комісія департаменту інфраструктури. Вони визначають, чи пов’язаний обвал зі зливою та ступінь пошкодження будинку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Нагадаємо, шматок стіни цього будинку обвалився ще минулого тижня. Тоді, фахівці розпочали з'ясовувати причину цього руйнування. Нині очікують на технічний висновок експертів.

«Наразі, поки технічного висновку ще немає, стався другий обвал. Окрім нежитлових приміщень, там є дві квартири, мешкають дві сім'ї. Людям рекомендували цю ніч не ночувати у власних помешканнях. Завтра ми звернемося в управління комунального майна, щоб розв'язати питання по місцях в маневровому фонді, якщо буде така потреба, і далі вже буде залежати від того, що скажуть експерти, які  обстежуватимуть будинок», - зазначив Ярослав Кушнірик. 

Джерело:Суспільне та  https://acc.cv.ua/ 

Фото – Суспільне Буковина

1