Похвалу від Зеленського реаліст Осачук сприймає, як аванс і радіє, що може щодня змінювати на краще життя в області

Похвалу від Зеленського реаліст Осачук сприймає, як аванс і радіє, що може щодня змінювати на краще життя в області

07.07.2020, 18:49

Голова Чернівецької ОДА прокоментував похвалу від Президента України.

Сергій Осачук, голова Чернівецької ОДА, розповів виданню lenta, що спілкується з президентом України Володимиром Зеленським щотижня, пише ІА АСС.

Сергій Осачук відреагував і на похвалу його роботи Президентом України, мовляв: «Я вважаю, що з вуст Президента прозвучав аванс».

На запитання, чи не розглядає такий сценарій, що Володимир Зеленський згодом запропонує йому змінити посаду голови ОДА на прем'єрське крісло, відповів:

«Уже зовсім скоро мені буде 50 років. Я великий реаліст і щасливий від того, що можу працювати на такій високій посаді і щодня вносити зміни в життя області. Таке питання мене тільки радує. Потрібно бути щасливим від того, що ти робиш сьогодні, а далі як життя складеться, так і будемо працювати».

Джерело: https://acc.cv.ua/ 

Фото: Фото: ІА "АСС" 

Нагадаємо, 2 липня 2020 року, під час брифінгу голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук прокоментував чутки про свою можливу участь у місцевих виборах восени, зокрема чи балотуватиметься на посаду мера Чернівців, - пише https://pogliad.ua/.

- Я не знаю, звідки у вас така інформація. Я страшенно втішений і дуже з цього щасливий, що я на першому місці відповідальності за всі процеси в області. І це сьогодні мене страшенно мобілізує, і я виконую ці обов’язки. Далі я якихось речей не планую, - зазначив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.

На уточнююче запитання, чи піде Сергій Осачук на вибори мера, очільник області відповів: "Станом на сьогоднішній день я іншої роботи, крім цієї, не маю і не планую".

1