Папський нунцій відслужить у Чернівцях Святкову Божественну Літургію

Папський нунцій відслужить у Чернівцях Святкову Божественну Літургію

07.01.2013, 13:49

На другий день Різдва, 8 січня на Буковину вперше завітає апостольський нунцій (посол) Ватикану в Україні, архієпископ Томас Едвард Галіксон. У програмі передбачена Архієрейська Літургія Служба Божа, яка відбудеться вранці у чернівецькому соборі Успення Пресвятої Богородиці УГКЦ. По її завершення (орієнтовно о 12.00) в катехитичному класі, що на території собору (вул. Руська 28) Папський нунцій уділить благословення, привітає з різдвяними святами і відповість на запитання буковинських журналістів.

До Чернівців завітає Папський нунцій. У Соборі Успення Пресвятої Богородиці УГКЦ для нього вже готують колядки, а також вітання англійською та італійською мовами. Архиєпископ Томас Едвард Ґалліксон відвідає наше місто на другий день Різдвяних свят, 8 січня. Папський нунцій - це постійний дипломатичний представник Папи Римського в державах, з якими Ватикан підтримує офіційні дипломатичні відносини.

Ватиканський дипломат, архієпископ Ґалліксон, був призначений апостольським нунцієм в Україні 21 травня 2011 року. За повідомленням прес-служби Буковинського вікаріату Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ, Папський нунцій відвідає Чернівці вперше. Завітає сюди разом із єпископом Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ Миколою Сімкайлом та митрополитом Івано-Франківським Володимиром Війтишиним. Вони відслужать Святкову Божественну Літургію у соборі Успення Пресвятої Богородиці УГКЦ, яка розпочнеться 8 січня о 10.00.

Також помоляться перед Чудотворною іконою Матері Божої Чернівецької “Надія Безнайдійних”.

Джерело: molbuk.ua

1