Нинішнє керівництво Чернівецької митниці не демонструє бажання йти на діловий контакт із працівниками ЗМІ, - журналіст

Нинішнє керівництво Чернівецької митниці не демонструє бажання йти на діловий контакт із працівниками ЗМІ, - журналіст

22.01.2022, 11:42

26 січня -  Міжнародний день митника

…Бо така співпраця - в обопільних інтересах

Тут, на передньому краї нашої держави, що межує із сусідньою Румунією, зустрічають і проводжають громадян України, представників інших країн, оглядають вантажі працівники КПП «Порубне». Саме вони, митники, передусім стоять на захисті економічних інтересів Батьківщини.

За майже сорок років безперервної роботи в редакції газети «Новий день» мені регулярно доводилось спілкуватись із співробітниками Вадул-Сіретської, а відтак Буковинської та Чернівецької митниць, готувати відповідні матеріали. Слід також додати, що мав чимало зустрічей, брав інтерв’ю і в  керівників цих митниць, зокрема Олега Свиридова, Георгія Чубрея, Ігоря Добровольського, Олександра Супровича, Степана Павлова, Михайла Біленького та Миколи Салагора. То були цікаві і ділові стосунки, внаслідок яких з’являлись змістовні газетні публікації. Ряд років супроводжувалась і партнерська співпраця із начальником КПП «Порубне» Петром Тофаном та румунськими митниками. Словом, були обопільні, добре налагоджені чіткі контакти митників та журналістів щодо власного висвітлення діяльності митниці у засобах масової інформації.

На жаль, останнім часом така співпраця дещо пригальмувалась. І причина в цьому не тільки обумовлена складною ситуацією у вірусних захворюваннях на ковід-19 по обидва боки кордону, а й  у відсутності, певною мірою, бажання нинішнього керівництва Чернівецької митниці йти на подальший діловий контакт із працівниками ЗМІ. Гадаю, що врешті-решт до думки журналістів дослухаються. А з нагоди Міжнародного дня митника адресуємо колективу Чернівецької митниці наші щирі вітання і найкращі побажання.

 Василь ГЕЙНІШ, заслужений журналіст України.

1