Незважаючи на неодноразові та настійливі  звернення до міської ради нічого не робилося: у дитячій лікарні Чернівців відреагували на скарги пацієнтів на жахливі умови

Незважаючи на неодноразові та настійливі звернення до міської ради нічого не робилося: у дитячій лікарні Чернівців відреагували на скарги пацієнтів на жахливі умови

22.07.2021, 12:46

У міській дитячій лікарні Чернівців відреагували на скарги користувачів мережі на жахливі умови у відділенні педіатрії №2 медзакладу.

Зокрема, в.о. генерального директора лікарні Андрій Іринчин звернувся із листом до начальниці управління охорони здоров’я міськради Наталії Калмикової, в якому закликав чиновників звернути увагу на проблему в лікарні.

"Педіатричний корпус лікарні – історична споруда, яка охороняється законом. Будова налічує понад 110 років і потребує негайного будівельно-реставраційного оновлення, технічної реконструкції для виконання вимог доступності для пацієнтів з особливими фізичними потребами, сучасного технологічного інженерного оснащення для забезпечення лікувального процесу тощо. Для розв’язання цієї проблеми КНП "Міській дитячій клінічній лікарні" необхідно виділити цільове фінансування на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту", – йдеться у листі.

Також у своєму зверненні керівництво лікарні повідомило, що адміністрація медичного закладу неодноразово зверталася до міської ради з клопотанням щодо вжиття заходів та виділення коштів на ремонт дитячої лікарні.

"Однак, незважаючи на наші неодноразові та настійливі клопотання щодо реалізації цього завдання, - на поточний час рішення не виконано. Ситуація вимагає негайного втручання з боку Чернівецької міської ради та надання допомоги колективу та адміністрації лікарні у негайному вирішенні цієї "застарілої" проблеми, оскільки стан будівлі неможливо поправити ні ретельним прибиранням, ні іншими засобами, окрім капітального ремонту", – йдеться у тексті звернення.

Керівництво лікарні попросило управління охорони здоров’я підтримати їхнє звернення та клопотати перед міським головою та Чернівецькою міською радою розглянути питання щодо термінового виділення цільового фінансування для реконструкції педіатричного корпусу лікарні, а також для забезпечення лікарні під’їзними шляхами.
Раніше в мережі з’явилося відео жахливих умов у відділенні педіатрії №2 Чернівецької дитячої лікарні. У коментарях до відео чернівчани зауважили, що це відділення їм нагадує "концтабір для дітей".
1