Нехлюїв з ТОВ Єврокомунбуд, КЖРЕП-14, ПП Порядок в домі, КЖРЕП– 5, КЖРЕП – 6, які занедбали прибирання вулиць, знімуть з оплати

Нехлюїв з ТОВ Єврокомунбуд, КЖРЕП-14, ПП Порядок в домі, КЖРЕП– 5, КЖРЕП – 6, які занедбали прибирання вулиць, знімуть з оплати

18.11.2019, 09:51

Спільний рейд з працівниками департаменту ЖКГ інспекторів інспекції з благоустрою управління контролю за благоустроєм міста виявивив численні недоілки у прибиранні прилоткової частини доріг, тротуарів, стихійні смітєзвалища.

Про це повідомив керівник управління контролю за благоустроєм міста Сергій Обшанський. 

За налідками рейду розроблено ряд рекомендацій, для усунення виявлених недоілків і покарання винних у нехлюйстві.  

1. Прошу начальника Інспекції з благоустрою управління контролю за благоустроєм міста Назарова В.Г. вживати заходи реагування згідно чинного законодавства України , КУпАП ст.152 адміністративного характеру , та приписи на усунення виявлених порушень.

2. Підготувати лист на ДЖКГ про зняття з оплати вулиць на яких зафіксовано незадоволений санітарний стан за першу половину листопада - системні порушення.

ТОВ Єврокомунбуд:

- неприбирання тротуарів та прилоткової частини дороги від листя за такими адресами: Лермонтова, Пушкіна, Шевченка (ділянка від вул. Яремчука до вул. Української обидві сторони), Ольжича, Гонти, Козачука (ділянка від вул. Фучика до вул. Добрянського), Фучика, Чубинського, Гребінки, Гончара.

КЖРЕП-14:
- неприбирання тротуарів та прилоткової частини дороги від листя за такими адресами: Щербанюка (ділянка від вул. Г. Майдану до вул. Кутузова обидві сторони), вул. Достоєвського (ділянка від вул. Щербанюка до буд. № 3, 4), вул. Ткача (від буд. № 3 – 7), вул. Аксеника (непарна сторона від буд. № 3 до пров. Мічуріна), вул. Федьковича (непарна сторона від вул. Садової до пров. Ботанічного).

ПП Порядок в домі: територія КЖРЕП – 11
-Не прибрана прилоткова частина дороги за адресами: Авіаційна, Авангардна, Миргородська, Кармелюка, Миру, Винниченка.

КЖРЕП– 5:
- неприбирання тротуарів та прилоткової частини дороги від листя та змету за такими адресами: вул. Садова, Сторожинецька, Зарожанська, Дзержика, О. Кошового (ділянка від вул. Сторожинецької до вул. Черемшини).

КЖРЕП – 6:
- неприбирання тротуарів та прилоткової частини дороги від листя за такими адресами: вул. М. Рибалки (ділянка від вул. Заставнянської до вул. Міліївської), вул. Київська (ділянка від вул. Мізюна до вул. Селятинської).

1