Не дочекавшись реакції Михайлішина, для якого 'громада - ніщо', громадський активіст перевіряє Папієва

Не дочекавшись реакції Михайлішина, для якого "громада - ніщо", громадський активіст перевіряє Папієва

23.04.2012, 17:25

Голові Чернівецької ОДА Папієву М.М.

Івашина Ю.О. голови виконкому Чернівецької обласної громадської організації  «Товариство «Буковина – наш дім!», чернівчанина.

м.Чернівці, вул.Котляревського, 5, кв.20. т.т.: (0372) 52-31-02, 0506476833 

 Відкритий лист-звернення до голови Чернівецької ОДА.                                                                                                          

Шановний Михайле Миколайовичу!

             Сьогодні, 23 квітня 2012 року, вже минуло більше місяця, як ваш однопартієць, ваш «протеже», секретар Чернівецької міськради Михайлишин В.М. ознайомився з моїм відкритим листом до нього в ЗМІ області та отримав його через пошту  громадської приймальні міськради з приводу дитячого стадіону, розташованого в парку ім.Шевченка, який, поки-що, належить до міської комунальної власності та перебуває в користуванні ДЮСШ №1 Чернівецької міськради.

           Проте, в порушення чинних норм законодавства  України про розгляд звернень громадян, громадських організацій, пан секретар чомусь відповіді не дає ні мені, ні тим ЗМІ, які оприлюднили мого відкритого листа-звернення. Не забезпечено міськрадою також оприлюднення перед громадою міста згідно чинного законодавства і рішення міської ради за 2011 рік щодо інвестиційного проекту реконструкції згадуваного вище дитячого об’єкту міського комунального закладу. Ці факти є яскравим зразком повного ігнорування владою в Україні і на Буковині народу, його окремих представників, це зневага до людей, цинізм і вседозволеність, це є яскравим прикладом агонії нинішнього режиму на всіх його щаблях, від президентських структур до місцевих «князьків».

         Незважаючи на те, що мені відомо, не з чуток, про те, що Ви, окрім Ваших загальних правильних декларацій і риторики про увагу до звернень громадян в області, самі також не дуже дбали раніше про Вашу особисту участь в роботі зі зверненнями громадян (аналіз особистого прийому громадян головою ОДА за 2011р.), а також на Вашу, не виключено, зацікавлену участь у  «підготовці» і можливому «схваленні» т.зв. «інвестиційного проекту» з реконструкції стадіону ДЮСШ №1 м.Чернівці, я прошу Вас:

  1. Здійснити заходи зі спонукання секретаря Чернівецької міськради п. Михайлишина В.М. в наданні мені відповіді на моє звернення вже поза встановленим законодавством України терміном.
  2. Проінформувати мене про прийняті міри дисциплінарного впливу на п.Михайлишина В. М. за грубе порушення ним встановленого Законом порядку розгляду звернень громадян в Україні.
  3. Вжити конкретних заходів щодо недопущення т.зв. «передачі у власність» приватних структур дитячого стадіону в парку Шевченка тому, що це є міська комунальна власность, це є освітянський, дитячий об’єкт, адже п.Михайлишин вже відкрито про це «несподівано» висловився в ЗМІ.
  4. Відповідь прошу надати мені в письмовому вигляді та через сайти Букінфо, Букньюс де було опубліковано 16 березня 2012 року мого відкритого листа-звернення до п.Михайлишина.

        Наразі додаю копію мого відкритого листа-звернення до п.Михайлишина В.М.,

що був оприлюднений на сторінках сайтів Букінфо, Букньюс 16.03.2011р. та зареєстрований в громадській приймальній міськради 19 березня 2011р. (додаток на 2 аркушах)

               З повагою і надією,

 що не прийдеться звертатися до президента України                             Ю.Івашин

             23 квітня 2012р.

Веб-сайт цього зображення bukinfo.com.ua

Секретарю Чернівецької міської ради Михайлишину В.М.

Івашина Ю.О. голови виконкому Чернівецької обласної громадської організації «Товариство «Буковина – наш дім!», чернівчанина.

м.Чернівці, вул.Котляревського, 5, кв.20. т.т.: (0372) 52-31-02, 0506476833 

                                               Відкритий лист-звернення до секретаря Чернівецької міської ради.                                                                                                                     

 Шановний Віталію Михайловичу!

         Вже майже півроку громадськість, освітян, батьківський актив закладів освіти міста турбує питання планів і дій міської влади щодо функціонування, експлуатації, належного використання  за призначенням матеріальної бази дитячого стадіону в парку ім.Шевченка, що відноситься до комунальної власності Чернівецької міськради і перебуває в оперативному управлінні управління освіти Чернівецької міськради, зокрема ДЮСШ №1, як міської комунальної установи.

        Рішенням сесії міської ради в 2011 році було прийнято, чи навіть затверджено, інвестиційний проект реконструкції зазначеного спортивного об’єкту за кошти приватного інвестора.

        З цього виходить, що розпочався поступовий, плавний процес приватизації освітянського, дитячого об’єкту, який з кінця 40-х років минулого століття при різних владах, режимах, міських головах, тощо, незмінно був місцем державним, потім комунальним, де завжди вирувало дитяче, юнацьке, студентське спортивне життя. Саме тут роками оздоровлювались тисячі чернівчан, цей стадіон був місцем проведення занять з фізкультури, тут працювали майбутні професійні спортсмени з багатьох видів спорту, в т.ч. і з дитячо-юнацького футболу, ряду загальноосвітніх шкіл, профтехучилищ, технікумів, вищих навчальних закладів. Ще не забулося, як в кінці «важких, розбурханих» 90-х років минулого століття – на початку 2000-х років, саме з ініціативи тренерів ДЮСШ №2 (тепер ця школа ввійшла в ДЮСШ №1) м.Чернівців, батьків дітей, що займались спортом на цьому стадіоні, вчителів фізкультури, педагогічних колективів ряду навчальних закладів міста, були проведені найнеобхідніші роботи з реконструкції футбольного поля, бігових доріжок, інфраструктури стадіону. За добровільні пожертвування батьків дітей, що виховувались в спорт. школі № 2, спонсорів, за участю педагогів багатьох освітянських закладів, безпосередньо самих дітей, юних спортсменів, з цього стадіону було вивезено понад 1 тисячу кубометрів ґрунтових мас, будівельного сміття, завезено родючий шар грунту об’ємом біля 150 камазів, проведено необхідні роботи з формування трав’яного покриву футбольного поля, переоблаштування бігових доріжок, обладнання необхідної поливної системи поля, ремонту глядацьких місць, тощо. Значну фінансову, матеріальну, організаційну допомогу колективу тренерів, батьків, учнів надало тоді міське управління освіти, де в той час були (на відміну від сьогоднішніх «горлохватів) керівники освіти міста, які дбали про розвиток дитячого спорту. Можливо, ці роботи були проведені не до кінця, можливо, варто було їх провести більш масштабно і капітально. Але те, що тоді було зроблено для врятування дитячого стадіону – то була велика справа в межах фінансових можливостей педагогів, батьків, спонсорів, дітей.

           Пройшло 10 років і «нова» влада вирішила, як на мене, шляхом запровадження інвестиційного проекту, під виглядом «допомоги» т.зв. «спонсорів-нуворишів», забрати у освіти, у дітей цей стадіон. Щоправда, не відразу, не «нахально, одномоментно», а поступово, «вміло долаючи» всі «труднощі приватизації» освітянських, дитячих, громадських об’єктів.

           Звичайно, я чітко розумію, що цим листом я «нариваюсь» на нищівну критику з боку любителів футболу міста, вболівальників ФК «Буковина», бо саме з сьогоднішнім керівництвом «Буковини» тісно «пов’язаний» цей т.зв. «інвестиційний проект» із захоплення освітянського, дитячого об’єкту, дитячого стадіону в парку ім. Шевченка.

            Я не проти розвитку матеріальної бази ФК «Буковина», я не проти приватних інвестицій в спорт, особливо якщо це стосується мого рідного міста. Але, водночас, я є великим противником «обділення» соціокультурних закладів, я проти ліквідації дитячих установ, шкіл, стадіонів, студій, гуртків, де навчається, розвивається, мужніє і загартовується наша молодь, я проти «дерибану» комунальної власності територіальної громади м.Чернівців під будь-яким приводом і без нього.

             В місті вже ширяться чутки про те, що скоро ФК «Буковина» буде мати нову тренувальну базу в центрі міста, а дитячий стадіон, як власність міста, в парку Шевченка скоро стане приватною власністю ( та й Ви самі, Віталію Михайловичу, це вже встигли продекларувати) і туди вже, просто так, навіть і «ступнути» дитині не можна буде, а займатись улюбленим спортом й поготів.

          І, насамкінець. …Сьогодні я був на своєму улюбленому дитячому стадіоні… Там «гробова» тишина, ніхто не веде ніяких робіт з реконструкції, ніхто не «втілює» в життя рішення сесії міської ради по т.зв. «інвестиційному», а вірніше «приватизаційному» проекту. На стадіоні чистота, порядок, він доглянутий. на футбольному полі «пробивається» травичка. Люди кажуть, що вже директора ДЮСШ №1 п Звенигородську чи то «пішли», чи то вона сама «не витримала» такої «уваги влади» до освітянського дитячого спорту в місті. Спокійно ніби, а на душі моторошно.                                …Невже відмінено рішення сесії? Невже до когось дійшло, що це «гра з вогнем»?  Думаю що ні. Гадаю у міській раді чекають на реагування освітянської, батьківської громади? А раптом вона все «проковтне», педагоги ж «смирні», «послушні» люди, а їх керівники « в руках» міської влади.

           Пане Михайлишин, наразі, чекаю на Вашу відповідь у встановлений законом термін. Я би просив, щоб згідно діючого законодавства України щодо доступу до публічної інформації, ви надали мені особисто, на сайтах Букінфо, Букньюс та оприлюднили перед міською громадою текст рішення сесії міськради по цьому інвестпроекту і відкрито, гласно, прозоро повідомили городян про все, що планує «робити» влада міста з цим стадіоном. Я згоден бути в чомусь неправим, лиш би у дітей не забиралося нічогісінько і під будь-яким благовидним наміром. Стадіон у парку ім. Шевченка має бути виключно дитячим, освітянським, комунальним і де-факто і де-юре. Не передоручайте давати мені відповідь керівництву міського управління освіти, бо його керівниця вже давно не на боці освітян, дітей, батьків і по-моєму без її згоди таки рішення сесії не могло прийматись. Але зупиніть дерибан комунальної власності міста, не потурайте «приватизації» за будь-яку ціну. Разом з тим попереджаю, що у випадку вашого сприяння розбазарюванню міської комунальної власності, особливо, коли воно стосується дітей, я буду робити все, щоб залучити до припинення протизаконних дій міської влади, керівників обласної влади, вище керівництво України і робитиму це відкрито і гласно.

       З повагою і надією на порозуміння                                                        Юрій Івашин                                                                         

                                            15 березня 2012 року