НАТО  оплатило курси для військовослужбовців у Чернівцях

НАТО оплатило курси для військовослужбовців у Чернівцях

18.04.2012, 21:09

Курси «Менеджмент організацій і адміністрування» відкрито для військових у Чернівцях.

У Чернівцях, на базі Буковинського державного фінансово-економічного університету, відбулось урочисте відкриття курсу з перепідготовки військовослужбовців, звільнених чи запланованих до звільнення з військової служби.

На навчання, що проходить у рамках програми «Україна-НАТО», вступили 30 військових, звільнених зі Збройних Сил України протягом останніх років, а також ті, хто планує звільнитися найближчим часом.

В урочистостях з нагоди відкриття курсів взяли участь представники Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації Хмельницького національного університету та заступник менеджера Програми «Україна-НАТО» з перепідготовки військовослужбовців Юрій Матяш.

Юрій Васильович розповів слухачам про мету програми та побажав їм успіхів у навчанні.

– Проблема адаптації військовослужбовців до цивільного життя існує в багатьох країнах, - зазначив Юрій Матяш. - Наша мета допомогти цим військовослужбовцям знайти себе і після закінчення служби. Знання, отримані під час навчання, стануть вам у нагоді у подальшому житті, оскільки головна мета курсу – сприяння колишнім військовослужбовцям у працевлаштуванні.

Основну увагу під час курсу буде зосереджено на питаннях загальної адаптації до умов цивільного життя, передачі знань та навичок за обраним фахом, засвоєння нової форми поведінки та дій на ринку праці. При цьому викладачі обіцяють максимально наблизити програму курсу до сучасних умов української економіки та дослідити вплив на неї світових економічних
тенденцій.

Військовослужбовців протягом трьох місяців вивчатимуть основи менеджменту підприємницької діяльності. Програма навчання розрахована на 500 годин.

За результатами навчання слухачі отримають свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.

Спеціальний кореспондент інформаційного відділу ЦДО МО України «Народна армія» підполковник Сергій БЕРЕЦЬ



КОМЕНТАРІ (1)

avatar

Юрій Чорней

18 квітня 2012 16:39