На виробничих об’єктах ПАТ Укрнафта на Буковині виявили порушення

На виробничих об’єктах ПАТ Укрнафта на Буковині виявили порушення

22.07.2021, 12:28
Виявили 31 порушення законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці

Комісія планової перевірки з питань дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, безпечного поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, а  також ведення робіт, пов’язаних з геологічним вивченням надр, їх використанням та охороною  на об’єктах нафтогазовидобувного комплексу ПАТ «Укрнафта» підсумувала результати роботи. 

Про це йдеться на сайті Держпраці у Чернівецькій області.

До складу комісії входили фахівці структурних підрозділів Управління, зокрема, заступник начальника відділу нагляду на виробництві, об’єктах підвищеної небезпеки, у машинобудуванні та енергетиці Костянтин Соболевич, головні державні інспектори  Микола Бербенюк та Василь Сагалюк.

Очолив роботу комісії завідувач  сектору гірничого нагляду територіального органу Держпраці Віталій Смоляк.

Акцентовано, що під час проведення заходів контролю, фахівці  Держпраці першочергово звертали увагу на наявність  у роботодавця дозвільних документів,  декларацій відповідності матеріально -  технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці, декларування об’єктів підвищеної небезпеки, проведення спеціального навчання з виконання робіт підвищеної небезпеки та використання відповідного обладнання,  взяття на облік ємностей  для зберігання паливно-мастильних матеріалів, а також низку інших питань.

За результатами перевірки на об’єктах підприємства у регіоні фахівці Держпраці виявили 31 порушення законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці. Сім порушень суб’єкт господарювання усунув відразу ж ще під час здійснення заходу контролю.

Відповідальним особам підприємства вручено акт перевірки та приписи, які є обов’язковими до виконання.

Суб’єкту господарювання також надано терміни, в які він зобов’язаний усунути всі інші виявлені під час заходу державного нагляду (контролю) порушення.

1