Левів та тигра зі звіринця у 'Сонячній долині' на Буковині відвезуть на реабілітацію до Африки

Левів та тигра зі звіринця у "Сонячній долині" на Буковині відвезуть на реабілітацію до Африки

28.07.2021, 12:36

Про це повідомляє Буковинська правда з посиланням на прес-службу управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

На Буковині перевірили приватне підприємство "Роднічок Тревел" у Сонячній долині.

У зв’язку з численними скаргами щодо жорсткого поводження з тваринами та ухваленням законопроєкту № 2351, який вступив в дію з 15 липня 2021 року, державні інспектори Держпродспоживслужби спільно із спеціалістами Новоселицької районної державної лікарні ветеринарної медицини та волонтерами здіи?снили контрольну перевірку на приватному підприємстві "Роднічок Тревел".

Порушень дотримання вимог ветеринарно-санітарного законодавства виявлено не було. Тварини, а саме тигр, леви та дикі кабани, доглянуті, ситі та утримуються в належному стані.

Всі щеплення зроблені.

За бажанням власника на вересень місяць поточного року планується вивезти левів та тигра до ПАР.

Був підписаний договір між підприємством "Роднічок Тревел" та Благодійним Фондом "НЕЙТОН" за яким новий власник (Благодійний Фонд "НЕЙТОН") бере транспортування, розміщення та постійне утримання в реабілітаційному центрі тварин на себе.

В середньому така процедура може зайняти до пів року часу.

Наразі контроль за здоров'ям диких тварин здійснюють спеціалісти районної державної установи ветеринарної медицини відповідно до укладеного договору із власником тварин на ветеринарне обслуговування.

 

На фото кадр з мультфільма Мадагаскар про мешканців Нью-Йоркського зоопарку, які втекли на історичну батьківщину до Африки. 

1