Клічук відсторонив Продана після критики Каспрука

Клічук відсторонив Продана після критики Каспрука

29.07.2021, 15:09

Наразі триває службове розслідування. Петро Продан на цей час відсторонений від роботи.

Керівника Чернівецького тролейбусного управління Петра Продана від 14.07.2021 року відсторонили від виконання службових обов'язків. Про це ІА АСС повідомили у міській раді.

«Відсторонили на час проведення службового розслідування. Була ціла низка звернень щодо роботи керівника - ледь не до президента. Керівництво міста відреагувало відповідно до чинного законодавства», - йдеться у повідомленні. Нагадуємо, розпорядженням міського голови від 10 лютого 2021 року Петра Продана призначили начальником комунального підприємства «Чернівецьке тролейбусне управління».

Наразі тимчасово виконує обов'язки керівника ЧТУ Андрій Долгий, заступник керівника підприємства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Фейки ляльководів" про передачу земельної ділянки тролейбусного управління під забудову чи наведення порядку: що насправді стоїть за подіями в ЧТУ?

На 113 водіїв майже 500 осіб адміністративного штату: у Чернівецькому тролейбусному управлінні викачували кошти з фонду зарплати за рахунок непотрібних посад, - Продан

 Петро Продан був призначений на посаду начальника Чернівецького тролейбусного управління 10 лютого 2021 року. Він вирішив оптимізувати роботу Чернівецького тролейбусного управління, скоротивши різні посади.

У Чернівцях частині колективу комунального підприємства "Чернівецьке тролейбусне управління" вручили персональні попередження  про скорочення штату працівників.

Петро Продан заявив, що за 2020 рік ця збитковість  Чернівецького тролейбусного управління зросла до 30 мільйонів гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернівцях на катання пільговиків громадським транспортом щороку "на око" списують 70 мільйонів гривень

Ексмер Каспрук і депутати фракцій Михайлішина, Продана і Яринича не підтримали закупівлю нових автобусів для Чернівців

 Чернівецькі тролейбуси, середній вік яких понад 20 років, зношені на 90%

Справа Каспрука живе і перемагає при Клічуку: у ратуші знову планують списати сотні мільйонів на перевезення повітря і ріки питної води на вулицях міста

На десять платних пасажирів у тролебусах - вісімнадцять пільговиків: на катання "зайців" списали майже 75 мільйонів гривень

В нещодавньому інтерв'ю журналісту газети "Молодий буковинець" ексмер Чернівців Каспрук, за керування якого тролебуйсне управління й було доведено до такого жахливого стану, багато часу присвятив персональній критиці нового керівника ЧТУ.

На жаль, вже сьогодні є певні призначення Клічука, які чітко свідчать, що ці люди не на своєму місці, вони не впоралися із задачами, з ними доведеться прощатися і починати спочатку, - сказав Каспрук. 

– Це, наприклад, хто?

– Начальник тролейбусного управління Петро Продан. Ситуація на підприємстві катастрофічна з точки зору морального стану колективу, організації роботи.

– Маєте на увазі оту хвилю звільнень, з якою вони зіткнулися?

– Так. Справді вважаю, що місто тримається не на топ-керівниках, а на звичайних працівниках. Дуже важливо, коли в працівника є три обов’язкові риси – фаховість, порядність і досвід.. Місто тримається на водіях тролейбусів, на електриках, які обслуговують ці тролейбуси, на слюсарях водоканалу, на двірниках та всіх інших людях, які щодня забезпечують нам комфортне життя. Тому до цих людей треба ставитись із величезною повагою, і точно не намагатися їх "запресувати", їх треба берегти.

Спілкуюся щодня з чернівчанами. Коли мені водії тролейбусів говорять, що після "дцяти" років роботи вони готові звільнитися – це маразм! Ми свого часу за кожним водієм тролейбуса бігали, бо нам хронічно не вистачало їх навіть у кращі часи. Намагалися їм і зарплату підняти, й інші привілеї. А тут їм просто створюють нестерпні умови праці... А хто сяде за кермо? Міліціонер у відставці? Він, як мінімум, має вчитися пів року. А гарантій, що він вивчиться на водія тролейбуса, отримає права відповідного класу і не поїде працювати в Польщу, майже немає! Тому цих людей треба тримати за руку!

Джерело: сайт http://acc.cv.ua/ та molbuk.ua

1