Карпатські громади Буковини отримають з бюджета понад два мільйона гривень для реалізації десяти грантівських проєктів

Карпатські громади Буковини отримають з бюджета понад два мільйона гривень для реалізації десяти грантівських проєктів

28.07.2021, 16:02

2,303 млн. грн. будуть направлені з державного бюджету на фінансування 10 проєктів-переможців конкурсу ініціатив місцевих карпатських громад у Чернівецькій області, близько 260 тис. грн. буде забезпечено у вигляді співфінансування з місцевих бюджетів.

10 проєктів будуть реалізовуватися на території Чернівецької, Кам’янецької, Вижницької, Путильської, Сокирянської, Брусницької, Неполоковецької, Вашківецької та Вікнянської громад за напрямками збереження історико-культурної та природної спадщини, підвищення рівня безпеки громад і розвитку спорту.

 Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад був проведений Асоціацією органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” у партнерстві з Міністерством розвитку громад та територій України та Чернівецькою областю.  

Проєкт «Карпатська мережа регіонального розвитку», в рамках якого проводився конкурс, є унікальним тому, що допомагає громадам вирішувати проблеми у різних галузях та робити Карпати туристично привабливими, безпечними та спортивними для мешканців громад і туристів нашої області. Проєкт фінансується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримки регіональної політики України.

Асоціація “Єврорегіон Карпати – Україна” та Агенція регіонального розвитку Чернівецької області впродовж серпня - грудня 2021 року забезпечать консультаційну допомогу та належний моніторинг діяльності в межах проектів - переможців.

 

1