Імітують діяльність: стіни управління освіти Чернівецької міської ради покрили цитатами відомих людей

Імітують діяльність: стіни управління освіти Чернівецької міської ради покрили цитатами відомих людей

19.01.2022, 15:09
Цитати Михайла Грушевського, Ліни Костенко, Оскара Уайльда та Франциска Асізського нанесли на стінах в управлінні освіти.
 
Над втіленням цієї ідеї працюють керівники гуртків позашкільного закладу – міського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.
 
У коридорі управління освіти Чернівецької міської ради з’явилися відомі цитати громадського та політичного діяча, голови Центральної Ради УНР Михайла Грушевського, американського філософа і мислителя Ральфа Емерсона, поета і драматурга Оскара Уайльда. Сьогодні додався всім знаний афоризм письменника і монаха Франциска Асізського.
 
Знамениті рядки про мову нашої видатної сучасної поетеси і письменниці Ліни Костенко розміщені на стіні в кабінеті начальниці управління освіти міської ради Ірини Ткачук. Ідея появи таких цитат належить саме начальниці управління.
 
- Я вибрала 20-ть найвідоміших, скажемо так, освітянських цитат і цитат, які несуть в собі важливі слова для підростаючого покоління, - розповіла Ірина Ярославівна. – Потім керівники освітніх закладів Чернівецької громади вибирали ті, які найбільше їм подобаються. Ті афоризми, які отримали найбільше вподобань, і нанесені на стіни. Цитата Ліни Костенко про мову – одна з моїх найулюбленіших.
 
Над кожною фразою – від вирізання букв до нанесення на стіни, - працює увесь колектив міського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, всі керівники гуртків.
 
Сьогодні Оксана Гоюк і Юлія Давиденко, завідуючі організаційно-масовим відділом центру, увесь день працювали над цитатою та логотипом управління освіти. Адже на одній зі стін з’явиться великий логотип управління освіти Чернівецької міської ради.
 
- Це наша авторська техніка, яку ми втілили у цих фразах, - розповіла Оксана Гоюк. – Букви на спеціальній трафаретній основі, потім ми покриваємо їх шпаклівкою, трафарет знімаємо, вирізані букви залишаються. Більше чотирьох днів витрачається на один невеликий афоризм. Саме нанесення на стіни займає один день. А починається все із малюнка в альбомі, де ми розраховуємо масштаб, бо кожна стіна різна за розміром, і фрази мають різну кількість слів.
Всього на стінах в управлінні освіти розміщено п’ять цитат відомих людей.
 
Джерело: Управління освіти Чернівецької міської ради
1