Фірташівська газова братія вкотре обдурила буковинців

Фірташівська газова братія вкотре обдурила буковинців

21.01.2022, 16:09
Один раз втратив пильність, повірив порядності місцевих гауляйтерів Фірташгазу, і одразу поплатився. І знав же, що порядність для них - суцільна імітація, але передсвятковий настрій зіграв злий жарт, як п'янке повітря свободи у Берні із професором Плейшнером.
 
Святкову акцію з передавання показників лічильника починаючи з 25 грудня, а не наприкінці місяця, як це є зазвичай, газові гауляйтери рекламували як турботу про зручність для споживачів, небажання відривати буковинців від святкових буднів. І що? Передав повідомлення 25 грудня. Повірив на свою голову. Кинули, звісно.
 
Цифра плати за газ, яка висвітилася у Приватівському шаблоні, одразу видалася завищеною гривень на 200-300. Перевірив в особистому кабінеті на сайті, звірив з паперовим рахунком... Так і є: набрехали! Пильність приспали, показник 25 грудня зафіксували, але загальну оплату за підсумками всього місяця все одно виставили за власним завищеним розрахунком. Питається, для чого мені була ваша удавана турбота про споживача, якщо в результаті ви плювати хотіли на людей, і все одно вчинили по-свинськи?
 
От чесно не розумію, для чого "Чернівцігаз" та решта фірташівської газової братії, щороку витрачають сотні тисяч, якщо не мільйони гривень, на власне рекламування, в тому числі не тільки на території ліцензійної діяльності компанії, але й в загальноукраїнських ЗМІ, щоб в результаті отак плювати людям в очі? Ні, я розумію, що особисто їм та реклама нічого не коштує. Вони ж не з власних зарплат себе рекламують, а за кошти тих самих обпльованих споживачів, які закладають у непідйомні тарифи.
 
Ні, нешановні, більше ви мене своїми казочками про себе, як про надійного партнера споживачів, не купите! І іншим не раджу у них вірити, скільки б разів цю брехню за ваші ж гроші вам не траслювали по радіо упродовж дня!
 
Юрій Чорней
1