Депутатам Чернівецької облради кортить чимшвидше напризначати нових в.о.головлікарів у медзаклади, які вони залишили без керівників

Депутатам Чернівецької облради кортить чимшвидше напризначати нових в.о.головлікарів у медзаклади, які вони залишили без керівників

17.08.2020, 17:17

Про це повідомив заступник голови Чернівецької обласної ради Віталій Мельничук. 

- Маю зазначити, що до мене, як в.о. Голови облради, крім іншого з офіційними листами від фракцій облради звернулися депутати з наполяганням прийняти важливі рішення, зокрема й по призначенню на посади в.о. керівників тих медичних закладів області, які на сесії облради, через різного роду обставини не отримали підтримку більшості ради. В цих листах йдеться про необхідність призначення керівниками вказаних установ тих, які відповідають кваліфікаційним вимогам, що визначені МОЗ на рівні медичних закладів України і є обов’язковими для виконання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маковецька не передала обов’язки голови обласної ради Мельничуку на період своєї відпустки

- По цих та інших питаннях, саме через означене вище розпорядження Першого заступника Голови обласної ради, як в.о. Голови обласної ради в період з 10.08.2020по 23.08.2020 року не можу приймати рішення, тому публічно звертаюся, щодо цього до Інги Маковецької про недопустимість такої довготривалої затримки процесу управління обласною радою.

- Крім того, оскільки має місце звернення до мене ряду депутатських фракцій, щодо виконання управлінських функцій голови обласної ради по призначенню в.о. генеральних директорів медичних установ, з числа тих, хто відповідає усім кваліфікаційним вимогам та які мають діючі контракти укладені з Чернівецькою обласною радою, публічно звертаюся до Першого заступника Голови обласної ради Інги Маковецької після повернення з відпустки якнайоперативніше вирішити це питання та прийняти, щодо цих та інших питань вмотивовані законні управлінські рішення.

1