Бойко каже, що взимку йому дуже бракувало Дністровської ГАЕС

Бойко каже, що взимку йому дуже бракувало Дністровської ГАЕС

20.04.2012, 16:06

Дотримання темпів будівництва Дністровської гідроакумулюючої електростанції особисто перевірив міністр. Спільно з керівниками органів виконавчої влади області Михайлом Папієвим та району - Василем Козаком, Юрій Бойко побував на спорудженні штучного водоймища, оглянув перший та будівництво другого гідроагрегату. Після чого провів засідання оперативного штабу з будівництва станції за участю керівників підрядних та субпідрядних організацій, органів влади та місцевого самоврядування району та області. Розпочавши яке міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко, зауважив, що добудова Дністровської ГАЕС – це один із напрямів виконання стратегії економічного розвитку України, підвищення її енергетичної незалежності. Особливо вітчутною потреба наявності таких гідротехнічних споруд стала цієї зими під час несправностей на одному з блоків Запорізької АЕС. Тож органами влади буде докладено всіх зусиль для своєчасного і повного фінансування всіх намічених робіт.

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв зазначив, що будівництво Дністровської ГАЕС - це найбільш важливий для Чернівеччини об’єкт у соціальному плані. Адже тут яскраво наведені приклади соціальної відповідальності влади і бізнесу. У нинішньому році планується продовження фінансування соціально-економічного розвитку Сокирянського району та міста Новодністровск, у титулі будови вже передбачені 60 млн. грн. У свою чергу, Михайло Миколайович запевнив енергетиків, що владою краю будуть створені всі умови для забезпечення ефективного будівництва гідроспоруд на Дністрі.

Джерело: nordbess-news.cv.ua; фото: molbuk.ua

Як повідомили в облдержадміністрації, міністр приїхав з метою провести нараду на Дністровській ГАЕС. Позаяк нарада відомча, питання, які там розглядаються, облдержадміністрації невідомі. У Новодністровську разом з міністром перебував голова ОДА Михайло Папієв. Як стало відомо molbuk.ua, міністра і губернатора у місті енергетиків зустрів пікет, який вимагає надати можливість міському голові Руслану Панчишину приступити до виконання своїх обов’язків. Близько 70 новодністровців тримали плакати з написами «Ганьба Папієву!" Губернатор до мітигувальників з авто не виходив.

Цього четверга у рамках робочого візиту в Чернівецькій області побував міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко. Міністр відвідав одну з найбільших в Європі гідроакумулюючих електростанцій – Дністровську ГАЕС, де перевірив дотримання темпів будівництва гідроелектростанції. Спільно з головою Чернівецької облдержадміністрації Михайлом Папієвим, Юрій Бойко побував на спорудженні штучного водоймища, оглянув перший та будівництво другого гідроагрегату. Під час засідання оперативного штабу з будівництва станції міністр зауважив, що добудова Дністровської ГАЕС – один із напрямів виконання стратегії економічного розвитку України та підвищення її енергетичної незалежності. За його словами, особлива потреба у наявності таких гідротехнічних споруд виникла цієї зими під час несправностей на одному з блоків Запорізької АЕС. Тож органами влади буде докладено всіх зусиль для своєчасного і повного фінансування усіх запланованих робіт. Голова облдержадміністрації Михайло Папієв відзначив, що будівництво Дністровської ГАЕС - це один із найважливіших соціальних об’єктів для Чернівецької області, тому крайовою владою будуть створені всі умови для забезпечення ефективного будівництва гідроспоруд на Дністрі.